Menu Zavřeno

O jazykové škole

Specializujeme se na ANGLIČTINU
a srdcem předáváme také ŠPANĚLŠTINU.

Od roku 1993, kdy byla JŠ GEE School založena pod svým původní názvem LINGUALANDIA LS, prošlo naší školou více než 3500 studentů v docházkových a pobytových kurzech po celé České i Slovenské republice.

Gee School se původně zaměřovala pouze na angličtinu. Odtud pochází její úspěchy a značné množství spokojených studentů a firem. V současné době vyučujeme rovněž španělštinu, ať už ty, kterým se románský jazyk líbí, nebo jej potřebují zdokonalit při svých studiích či v zaměstnání.

Vlastní výukový program EKH (EduKnowHow)

Hlavním cílem této školy je vyvíjet a aplikovat ve výuce takové metody, které efektivně využívají vědomý i podvědomý potenciál našeho mozku. Postupem času jsme vypracovali vlastní výukový program EKH (EduKnowHow), který je koncipován jako vyvážená kombinace klasických, progresivních a vlastních metodik a je originální do té míry, že:

– z dlouhodobé perspektivy smysluplně hospodaří s vaším časem

– podstatně eliminuje zbytečné psychoenergetické výdaje

– je natolik akční, interaktivní a zábavný, že studium jazyka přijímá drtivá většina našich studentů jako součást svého životního stylu, nikoliv jako „musismus“ (co člověk dělá s nadšením, dělá většinou dobře a výsledky se dostavují překvapivě rychle).

Konec „věčnému začátečnictví“

Pokud máte CÍL (domluvit se cizím jazykem) a MOTIVACI (pobyt v zahraničí, pracovní vyhlídky atd.), pak vlastníte důležitý vstupní kapitál. Jenomže to nestačí. Od startu k cíli vede totiž nevyzpytatelná cesta plná nástrah, které postupem doby nahlodávají vaše původní předsevzetí a vůli. Výsledek bývá sedmibolestný a frustrující: „Zase to nevyšlo!“. Z těchto důvodů se v naší JŠ nepotkáte s jazykovými učebnicemi typu Cambridge či Oxford, jejichž konzervativní forma i obsah sklouzávají k monotónnosti, a tudíž k jistému únavovému syndromu, který má na svědomí tolik diskutované „věčné začátečnictví“.

S námi to zvládnete

Jestliže si uvědomujete, jak je důležité mít na této cestě nepostradatelné společníky ČASENERGII a RADOST, pak vězte, že:

„S NÁMI TO ZVLÁDNETE“